Zamów telefonicznie +48 22 460 30 30

AJA Nadajnik OG-FIBER-2T-MM OpenGear 2-Channel 3G-SDI to Multi-Mode LC Fiber

SKU: 1000002841

Dwa wejścia 3G-SDI / Wyjścia światłowodu / Reclocking / Fale: 850 nm

Dostępność 5-10 dni.
5 071,29 ‎zł 4 361,31 ‎zł 3 545,78 ‎zł
  • Więcej od AJA

AJA Nadajnik OG-FIBER-2T-MM OpenGear 2-Channel 3G-SDI to Multi-Mode LC Fiber

 

OG-FIBER-2T-MM zapewnia wszechstronną i ekonomiczną konwersję 3G-SDI Fiber umożliwiającą zastosowanie przewodów OM4 o długości do 700 m i OM3 do 300 m podczas pracy z światłowodami wielodomowymi, pomagającymi eliminować problemy związane z uziemieniem.

Kompatybilność OpenGear

Standard OpenGear sprawia, że karty AJA są kompatybilne z innymi produktami OpenGear pochodzącymi od certyfikowanych partnerów OpenGear. Ze względu na ciągle rosnącą liczbę produktów, OpenGear to przyszłość urządzeń przeznaczonych do montażu na stojaku typu Rack.

Złącza

3G-SDI obsługuje prędkości wynoszące 270 MB, 1,5 GB i 3 GB, a złącze światłowodu zostało zamocowane do karty głównej, zwiększając niezawodność i pozwalając ograniczyć koszty.

Specyfikacja:

 
Formaty wideo:
100 Mbps - 3 Gbps, Format Agnostic
Cyfrowe wejście wideo:
2-kanałowe niezależne wejścia 3G-SDI
SMPTE-259 / 292 / 424
Cyfrowe wejście wideo:
2-kanałowe niezależne wyjścia Multi-Mode LC Fiber
SMPTE-297
Nominalna długość fal: 850 nm
Moc optyczna: -7 dBm (min), -2dBm (max)
Współczynnik zaniku: 7.5 dB (Typ)
Reclocking:
270 Mbps, 1.483 Gbps, 1.485 Gbps, 2.966 Gbps, 2.970 Gbps - Auto Select
Wszystkie inne prędkości są przesyłane bez reclockingu
Rozmiar:
Standardowy rozmiar openGear, przednie gniazdo i tylna karta
Do każdej karty wymagane są dwa gniazda
Zasilanie:
Kompatybilny z ramą openGear
2,5 W na kartę
Zakres temperatur pracy:
0 do 40 °C (32 do 104 °F)
Zakres temperatur przechowywania (wyłączonego):
-40 do 60 °C (-40 do 140 °F)
Względna wilgotność robocza:
10 - 90% niekondensująca
Wysokość robocza:
< 3,000 metry (< 10,000 stóp)
Your data will be collected and processed according to our privacy notice.
* cena brutto bez kosztów transportu ** cena netto bez kosztów transportu