Zamów telefonicznie +48 22 460 30 30

Konwertery/ Dekodery/ Enkordery

Teradek VidiU Go SDI + HDMI

Teradek VidiU Go SDI + HDMI

8 283,80 ‎zł 7 206,91 ‎zł 5 859,28 ‎zł
Teradek
Dostępność 5-10 dni.
  • Wideo do 1080p60
  • Wejście SDI i HDMI
  • Ethernet / WiFi
  • H.264 / HEVC
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-4R-MM Odbiornik 4-kanałowy Multi-Mode LC Fiber na 3G-SDI

AJA FiDO-4R-MM Odbiornik 4-kanałowy Multi-Mode LC Fiber na 3G-SDI

10 763,39 ‎zł 9 256,51 ‎zł 7 525,62 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
  • 4 połączenia simplex
  • 2 połączenia duplex
  • 4 wyjścia SDI
  • Z zasilaczem
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-4T-MM Nadajnik 4-kanałowy 3G-SDI na Multi-Mode LC Fiber

AJA FiDO-4T-MM Nadajnik 4-kanałowy 3G-SDI na Multi-Mode LC Fiber

10 763,39 ‎zł 9 256,51 ‎zł 7 525,62 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
  • 4 wyjścia simplex
  • 2 wyjścia duplex
  • 4 wejścia SDI
  • Z zasilaczem
Dodaj listy życzeń
Blackmagic Teranex Mini SDI to HDMI 8K HDR

Blackmagic Teranex Mini SDI to HDMI 8K HDR

6 829,35 ‎zł 6 487,88 ‎zł 5 274,70 ‎zł
Blackmagic Design
Dostępność 1-5 dni roboczych
  • Do HDMI
  • Wbudowany ekran
  • Monitoring 8K
  • Obsługa HDR
Dodaj listy życzeń
Blackmagic Design Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR (BM-CONVN8TRM/AA/SDIDP)

Blackmagic Design Teranex Mini SDI to DisplayPort 8K HDR (BM-CONVN8TRM/AA/SDIDP)

6 821,03 ‎zł 6 480,00 ‎zł 5 268,29 ‎zł
Blackmagic Design
Dostępność 5-10 dni.
  • Do DisplayPort
  • Wbudowany monitor
  • Monitoring 8K
  • Obsługa HDR
Dodaj listy życzeń
AJA HELO H.264 Encoder, Streamer, Recorder

AJA HELO H.264 Encoder, Streamer, Recorder

8 617,38 ‎zł 7 410,95 ‎zł 6 025,16 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
  • H.264 streaming
  • HD-SDI and HDMI I/O
  • up to 1080p 60
  • portable
LiveU Solo Bundle

LiveU Solo Bundle

9 729,30 ‎zł 8 853,32 ‎zł 7 197,82 ‎zł
LiveU
Dostępność 1-5 dni roboczych
  • LiveU Solo
  • LiveU Cloud
  • Stabilne połączenie
  • Wysoka jakość
Dodaj listy życzeń
LiveU Solo HDMI i LiveU Solo Cloud

LiveU Solo HDMI i LiveU Solo Cloud

7 199,68 ‎zł 6 550,05 ‎zł 5 325,24 ‎zł
LiveU
Dostępność 1-5 dni roboczych
  • Solo Cloud
  • Szybki start
  • Stabilne połączenie
  • Wysoka jakość
Dodaj listy życzeń
LiveU Solo

LiveU Solo

7 171,88 ‎zł 6 582,74 ‎zł 5 351,82 ‎zł
LiveU
Dostępność 1-5 dni roboczych
  • Do kamer SDI i HDMI
  • Streaming wideo
  • Stabilne połączenie
  • Wysoka jakość
Dodaj listy życzeń
Datavideo NVS-20 H.264 Video Streaming Server

Datavideo NVS-40 4-Channel Streaming Encoder/ Recorder

9 479,12 ‎zł 7 706,60 ‎zł
Datavideo
Dostępność 5-10 dni.
  • Stream&Rec parallel
  • Quad Input Encoder
  • incl. De-Interlacer
  • IP Switching
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-4R Optical to HD-SDI

AJA FiDO-4R Optical to HD-SDI

8 283,80 ‎zł 7 124,07 ‎zł 5 791,93 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-4T 4-kanałowe 3G-SDI do LC Optical Fiber

AJA FiDO-4T 4-kanałowe 3G-SDI do LC Optical Fiber

8 283,80 ‎zł 7 124,07 ‎zł 5 791,93 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-4R-ST 4-kanałowel Optical Fiber do 3G-SDI

AJA FiDO-4R-ST 4-kanałowel Optical Fiber do 3G-SDI

8 283,80 ‎zł 7 124,07 ‎zł 5 791,93 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-4T-ST 4-kanałowe 3G-SDI do Optical Fiber

AJA FiDO-4T-ST 4-kanałowe 3G-SDI do Optical Fiber

8 283,80 ‎zł 7 124,07 ‎zł 5 791,93 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-2T-CWDM Podwójny konwerter SDI do LC Fiber z CWDM

AJA FiDO-2T-CWDM Podwójny konwerter SDI do LC Fiber z CWDM

6 921,70 ‎zł 5 952,66 ‎zł 4 839,56 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-TR-12G Transceiver Jednokanałowy 12G-SDI/LC Single-Mode LC Fiber

AJA FiDO-TR-12G Transceiver Jednokanałowy 12G-SDI/LC Single-Mode LC Fiber

7 184,68 ‎zł 6 178,83 ‎zł 5 023,44 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
  • Połączenie Duplex
  • Wejście 12G-SDI
  • Wyjście 12G-SDI
  • Dwukierunkowy
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-2T-12G Nadajnik 2-kanałowy 12G-SDI na Single-Mode LC Fiber

AJA FiDO-2T-12G Nadajnik 2-kanałowy 12G-SDI na Single-Mode LC Fiber

7 183,00 ‎zł 6 177,38 ‎zł 5 022,26 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
  • 2 połączenia simplex
  • 2 niezależne kanały
  • 100 Mbps - 12 Gbps
  • Długość fal: 1310 nm
Dodaj listy życzeń
AJA FiDO-2R-12G Odbiornik 2-kanałowy Single-Mode LC Fiber na 12G-SDI

AJA FiDO-2R-12G Odbiornik 2-kanałowy Single-Mode LC Fiber na 12G-SDI

7 183,00 ‎zł 6 177,38 ‎zł 5 022,26 ‎zł
AJA
Dostępność 5-10 dni.
  • 2 połączenia simplex
  • 2 niezależne kanały
  • 100 Mbps - 12 Gbps
  • Długość fal: 1310 nm
Dodaj listy życzeń
Decimator Design DMON-12S 12-Kanal-MultiViewer

Decimator Design DMON-12S 12-Kanal-MultiViewer

6 671,52 ‎zł 6 137,80 ‎zł 4 990,08 ‎zł
Decimator Design
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
Decimator Design DMON-16S 16-Kanal-Multiviewer

Decimator Design DMON-16S 16 Channel MultiViewer

7 672,25 ‎zł 7 058,47 ‎zł 5 738,59 ‎zł
Decimator Design
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
Decimator Design MD-QUAD V3 1- bis 4-Kanal Multiviewer

Decimator Design MD-QUAD V3 1 to 4 Channel Multi-Viewer

6 671,52 ‎zł 6 137,80 ‎zł 4 990,08 ‎zł
Decimator Design
Dostępność 5-10 dni.
Dodaj listy życzeń
* cena brutto bez kosztów transportu ** cena netto bez kosztów transportu